Novinky 2013 - HPLC.CZ

 
 

Výrobci HPLC přístrojů, kolon, pomocných zařízení, rozpouštědel, a dalších chemikálií

Pokud jste výrobci, kteří máte blízko k HPLC a chcete mít na těchto stránkách své logo, prosím napište mi E-mail: hplc@hplc.cz


Česká chromatografická škola - HPLC 2013

HPLC 2013

Konference "Česká chromatografická škola - HPLC 2013" patří mezi pravidelné setkání odborníků pracujících v oblasti separačních metod se zaměřením na HPLC/UHPLC a kapilární elektroforézu. Konferenci pořádá Česká chromatografická škola, o.s. a je organizována jako setkání techniků, operátorů, studentů a vědců. Konference je zaměřena ryze prakticky a je vhodná jak pro pracovníky QC laboratoří tak pro pracovníky vysokých škol. Oficiálním jazykem konference jsou čeština, slovenština a angličtina. V roce 2013 to bude již 4. ročník této konference, který se uskuteční 13.-15.5. 2013 na Sečské přehradě v hotelu Jezerka. V budoucnu se konference bude pravidelně organizovat každý lichý rok a pokud se nám to podaří, bude se pravidelně střídat s konferencí Chiranal.

V současné době si můžete stáhnout předběžný program konference HPLC 2013 ZDE.

Na konferenci bude představena dvoudílná učebnice HPLC s názvem: "Moderní HPLC separace v teorii a praxi".

První díl učebnice je zaměřen na teoretické aspekty, druhý díl se zabývá praktickou částí HPLC (příprava vzorku, HPLC troubleshooting, kvalifikace HPLC, vývoj a optimaliazace metody, příprava a použití kolony a mobilní fáze).

Učebnice obsahuje cca 280 obrázků a 810 literárních odkazů.

Autoři: Lucie Nováková, Michal Douša a kolektiv.

Pokud budete mít o učebnici zájem, můžete se přihlásit zde a poslat nám zpět vyplněný formulář.

 
 
Last modified: